Ofrojmë zgjidhjen më të mirë për biznesin tuaj.

Nëse dëshironi të shisni mobiliet tuaja të përdorura, Magazina e Okazioneve Valteri është zgjidhja e duhur për ju.

Shpejtësia, Cilësia dhe Shërbimi që ne ofrojmë bëjnë që klientët tanë të na zgjedhin ne prej më shumë se 5 vitesh.

Rreth MOV

Ju japim vlerë mobilieve të përdorura!
Nëse mobiliet e biznesit tuaj janë vjetëruar dhe dëshironi t’i shisni apo nëse dëshironi të blini mobilie të tjera për biznesin tuaj, Magazina e Okazioneve është vendi i duhur për ju.
Nga karriget, tavolinat apo kolltukët tekë deri tek setet e karrigeve dhe kolltukëve, ne ofrojmë një shumëllojshmëri produktesh të shndërruara tërësisht.
Bëjmë riveshje tapicerie si edhe riparime të tjera të nevojshme duke përdorur materiale tepër cilësore.
Gjithashtu ju vijmë në ndihmë duke ofruar edhe një shërbim tjetër, Transport të Shpejtë.

Punojmë për t'ju dhuruar një pamje të re ambienteve tuaja.

2018
VITI I THEMELIMIT
20000
KLIENTË TË KËNAQUR
1
MAGAZINË
3
SHËRBIME
SEEMINGLY ELEGANT DESIGN

About our online store

Risus suspendisse a orci penatibus a felis suscipit consectetur vestibulum sodales dui cum ultricies lacus interdum.

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, and if he lifted his head a little he could see his brown belly, slightly domed and divided by arches into stiff.

Dictumst per ante cras suscipit nascetur ullamcorper in nullam fermentum condimentum torquent iaculis reden posuere potenti viverra condimentum dictumst id tellus suspendisse

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Play Video

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Play Video

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.